Navigace

Obsah

ZASTUPITELSTVO OBCE

Ing. Pavel Veselý     -     starosta 

Ostatní členové zastupitelstva :

Ivana Kindlová

Luděk Svoboda

Zbyněk Ortmann 

Jaroslav Pour 

Zdenka Svobodová

KONTROLNÍ VÝBOR

Zbyněk Ortmann      -     předseda

Členové    

Jaroslav Pour, Ivana Kindlová

FINANČNÍ VÝBOR

Luděk Svoboda  -  předseda

Členové    

Jaroslav Pour, Ivana Kindlová

15.06.2022

OZNÁMENÍ ČEZ - DISTRIBUCE - pravidelné odečty

OZNÁMENÍ ČEZ - DISTRIBUCE - pravidelné odečty ve dnech 24.6.2022- 11.7.2022

Detail Upozornění

08.06.2022

Závěrečný účet obce za rok 2021

Detail Úřední deska